Lék na houby, psoriázu a papilomy

Koupit krém Keramin ve Zlíně

Krém Keramin
890Kč1780Kč
4.58

Objednat Keramin

Sleva -50%

Krém Keramin pro prevenci a léčbu onemocnění spojených s plísňovými infekcemi nehtů a virem HPV.

Pro úspěšné získání krému na oficiálních stránkách ve Zlíně:

 1. Zadejte své jméno a telefonní číslo.
 2. Do navrhovaného pole zadejte své kontaktní údaje: stačí zadat telefonní číslo pro komunikaci a své jméno, manažer vám zavolá k objednávce a zodpoví všechny vaše dotazy a přání k doručení.
 3. Uveďte adresu a město doručení. Platba za balíček po obdržení. Platba předem při objednávce není vyžadována.

Nyní na stránce můžete využít 50% slevu na nákup krému. Keramin si můžete objednat se slevou – pouze za 890Kč.

Jak nakupovat ve Zlíně Keramin

Proti plísním, psoriáze a papilomům Keramin se aktivně vyrovnává s eliminací svědění a zánětu z prstů na rukou a nohou, odstraňuje bradavice a papilomy a ovlivňuje příčinu jejich vzhledu. Má zklidňující účinek na pokožku rukou a nohou.

Jak objednat gel Keramin ve Zlíně?

 1. Vyberte požadovaný produkt na webu v ČR.
 2. Zanechte požadavek v objednávkovém formuláři a vyčkejte na zavolání operátora, který se vám co nejdříve ozve. Zavolá vám ke koordinaci objednávky a opravě adresních údajů.
 3. Zadejte prosím dodací adresu. Při objednávce do velkého města např. - Zlína budete k dispozici pro doručení kurýrní službou. Přesné náklady na zaslání balíku kurýrem na vámi uvedenou adresu se mohou lišit v závislosti na městě, určuje je Česká republika.
 4. Obdržíte a zaplatíte za 2-14 dní, zboží je také možné převzít a zaplatit na poště nebo u kurýra, který zásilku doručí. Platba předem není vyžadována.

Pospěšte si s nákupem se slevou -50%. Akcie jsou omezené. Cena Keramin krému na plísně, lupénku, bradavice a papilomy je 890Kč, můžete jej zakoupit na oficiálních stránkách ve Zlíně.

Recenze o Keramin ve Zlíně

 • Lenka
  Výborný krém. Když jsem poprvé aplikoval Keramin, svědění náhle přestalo. Druhý den ráno už moje nohy nebyly červené. Používal jsem to ne déle než měsíc, poté bílé váčky z houby zmizely a moje nohy byly měkké na dotek jako dětské.
  Keramin